SLAGAUKTION 2026-01-27
Visning måndag innan auktion kl. 16-18 samt auktionsdagen kl 11-12
SLAGAUKTIONEN STARTAR KL 12.00 AUKTIONSDAGEN
Inlämning av hela hem eller delar av, samt enstaka föremål till auktion vardagar 8-17 enl. överenskommelse 0705277852

97
Ring 18k med lila sten vikt:4,8gr
Aktuellt bud125 SEK

98
Ring 23k Vikt:12gr
Aktuellt bud6 500 SEK

99
TESERVISDELAR "Blå Blom" Gustavsberg
Aktuellt bud250 SEK

100
LJUSLYKTOR "Sunflower" m m
Aktuellt bud100 SEK

101
XBOX Handkontroller + spel
Startbud100 SEK

102
VASER, SKÅLAR m m
Startbud100 SEK

103
FIGURINER + FAT
Startbud100 SEK

104
TRIMMER RYOBI
Aktuellt bud125 SEK

105
SPELBORD
Startbud100 SEK

106
SYSKRIN
Startbud100 SEK

107
MULTISTEGE
Startbud100 SEK

108
KAFFEGODS "Blå Blom" Gustavsberg
Aktuellt bud100 SEK

109
BIJOUTERIER m m
Aktuellt bud100 SEK

110
MATSERVIS Karlskrona
Aktuellt bud100 SEK

111
DVD Filmer
Startbud100 SEK

112
TRYCK Lars Norrman
Startbud100 SEK

113
KÖKSPALL
Aktuellt bud100 SEK

114
STRINGHYLLA
Aktuellt bud125 SEK

115
3 st MIKROFONER
Startbud100 SEK

116
LITOGRAFI SvenOlov Ehren
Startbud100 SEK

117
KANDELABER i smide
Startbud100 SEK

118
TAK/VÄGGARMATUR i metall
Aktuellt bud100 SEK

119
2 st TAVLOR med Gävlemotiv
Aktuellt bud100 SEK

120
FLYTOVERALL storlek M
Startbud100 SEK

121
GARDINER + 4 st LAMPSKÄRMAR
Startbud100 SEK

122
STOL 1800-tal
Startbud100 SEK