SLAGAUKTION 2026-01-06
Visning måndag innan auktion kl. 16-18 samt auktionsdagen kl 11-12
SLAGAUKTIONEN STARTAR KL 12.00 AUKTIONSDAGEN
Inlämning av hela hem eller delar av, samt enstaka föremål till auktion vardagar 8-17 enl. överenskommelse 0705277852
- MöblerRensa filter

380
Plåtskåp
Slutpris850 SEK

382
Plåtskåp
Slutpris300 SEK

390
SOFFGRUPP EKORNES SVANE. NORGE 1960-TAL
Slutpris6 500 SEK

392
Väggvirinskåp
SlutprisInga bud

394
Blombord
Slutpris175 SEK

395
Klaffbord
SlutprisInga bud

403
Piedistal H:71cm
Slutpris175 SEK

404
Pelarbord H:73cm
Slutpris150 SEK

405
SKÄNK/SIDEBOARD
Slutpris350 SEK

407
FÅTÖLJ "STOCKHOLM" IKEA
Slutpris550 SEK

409
BOKHYLLA
Slutpris2 100 SEK

411
BOKHYLLA MED VITRINDEL
SlutprisInga bud

413
SKÄNK
Slutpris450 SEK

415
BORD MED STOLAR OCH ILÄGGSSKIVOR
Slutpris400 SEK

416
SOFFBORD. 1940-TAL
Slutpris400 SEK

427
BORD MED KAKELPLATTOR
Slutpris100 SEK

433
UNDERREDE
Slutpris125 SEK

442
Korgstol
Slutpris100 SEK

443
2st stolar Castelli Italy 1960-70-tal
Slutpris200 SEK

444
6st stapelbara trästolar
Slutpris100 SEK

449
Målad KISTA
Slutpris300 SEK

450
Ekfanerat Vitrinskåp
Slutpris600 SEK