SLAGAUKTION 2026-01-06
Visning måndag innan auktion kl. 16-18 samt auktionsdagen kl 11-12
SLAGAUKTIONEN STARTAR KL 12.00 AUKTIONSDAGEN
Inlämning av hela hem eller delar av, samt enstaka föremål till auktion vardagar 8-17 enl. överenskommelse 0705277852
- MöblerRensa filter

35
SLAGBORD
Slutpris1 300 SEK

37
SLAGBORD
Slutpris750 SEK

39
SLAGBORD
Slutpris450 SEK

40
SLAGBORD
Slutpris750 SEK

57
2st stolar 1800-tal
Slutpris2 000 SEK

64
Runt stilbord med 4 stolar
Slutpris175 SEK

79
KÖKSPALL
Slutpris600 SEK

106
FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP
Slutpris550 SEK

107
STILBYRÅ MED STENSKIVA
Slutpris500 SEK

108
STILFÅTÖLJER.
Slutpris1 400 SEK

109
STILMÖBEL
Slutpris500 SEK

117
FÅTÖLJ MED FOTPALL
Slutpris700 SEK

118
BYRÅ
Slutpris150 SEK

133
2st karmstolar
Slutpris500 SEK

135
Målat syskrin
Slutpris100 SEK

136
Lampbord
SlutprisInga bud

138
Tallrikshylla i Gust.Stil
Slutpris1 600 SEK

152
Linneskåp i ekfaner
Slutpris750 SEK

153
Runt bord med trevligt underrede
Slutpris1 700 SEK

154
Bord med stenskiva
Slutpris750 SEK

155
Runt bord med 3 stolar
SlutprisInga bud

157
Byrå , 3_lådig
Slutpris100 SEK

183
Piedistal+brickbord
Slutpris175 SEK

189
TRÄDGÅRDSBORD MED 3st STOLAR. BRAFAB
Slutpris100 SEK

191
KÖKSVAGN
Slutpris250 SEK

201
Matgrupp: Bord med utdragsskivor o 7stolar
Slutpris300 SEK

206
Blombord
Slutpris200 SEK

208
PIEDESTAL
Slutpris125 SEK

215
SKÅP
Slutpris800 SEK

217
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ
Slutpris225 SEK

229
LITET BORD MED SKÅP
Slutpris300 SEK

230
KLAFFBORD
SlutprisInga bud

231
SLAGBORD
Slutpris350 SEK

235
Herrbetjänt
Slutpris175 SEK

236
Tamburmajor H:181cm
Slutpris200 SEK

237
Bord
Slutpris125 SEK

238
Rullbord
SlutprisInga bud

259
TRÄSOFFA
SlutprisInga bud

267
Stol 50-60tal
Slutpris100 SEK

291
2st barstolar
Slutpris100 SEK

317
BADRUMSSKÅP Brevetto, Italien
Slutpris300 SEK

322
Träsoffa med utdrag
Slutpris950 SEK

323
Lavoar
Slutpris175 SEK

368
HERRBETJÄNT Brevettato, Italy
Slutpris350 SEK

375
2 st SYSKRIN + KNAPPAR
Slutpris125 SEK

376
SNURRPALL i trä
Slutpris125 SEK

378
Säkerhetsskåp Nor-Lyx SS 3492
Slutpris1 300 SEK

379
Trädgårdssoffa L:180cm
Slutpris700 SEK