189 TRÄDGÅRDSBORD MED 3st STOLAR. BRAFAB

TRÄDGÅRDSBORD MED 3st STOLAR. BRAFAB
  • TRÄDGÅRDSBORD MED 3st STOLAR. BRAFAB

En iläggsskiva. Solblekt. Repor och märken

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Längd 200cm + 50cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK