189 TRÄDGÅRDSBORD MED 3st STOLAR. BRAFAB

En iläggsskiva. Solblekt. Repor och märken
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:Längd 200cm + 50cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |