106 FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP

FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP
  • FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP
  • FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP
  • FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP
  • FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP

Glashyllor med nagg

  • Skick:Brksslitage, repor och märken
  • Storlek:Höjd 76cm, bredd 73cm, djup 32cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK