106 FÖRVARINGSMÖBEL/BARSKÅP

Glashyllor med nagg
- Skick:Brksslitage, repor och märken
- Storlek:Höjd 76cm, bredd 73cm, djup 32cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |