118 BYRÅ

4-lådor, saknar nyckel men olåst
- Skick:Bruksslitage, repor och märken
- Storlek:Höjd ca 93cm, bredd 102cm, djup 54cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |