118 BYRÅ

BYRÅ
  • BYRÅ
  • BYRÅ

4-lådor, saknar nyckel men olåst

  • Skick:Bruksslitage, repor och märken
  • Storlek:Höjd ca 93cm, bredd 102cm, djup 54cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK