SLAGAUKTION 2025-11-25
Visning måndag innan auktion kl. 16-18 samt auktionsdagen kl 11-12
SLAGAUKTIONEN STARTAR KL 12.00 PÅ AUKTIONSDAGEN

246
ÖLGÅS Johnny Mattsson
Slutpris225 SEK

247
2 st KIKARE
Slutpris300 SEK

248
MAT- KAFFE- och TESERVIS "Apollo Stone" Japan
Slutpris650 SEK

249
LJUSLYKTOR, ÄGGKOPPAR m m
Slutpris125 SEK

250
DUKAR och SERVETTER
Slutpris125 SEK

251
FÅRSKINNSVÄST
Slutpris450 SEK

252
REMMARE, SKÅLAR + VASER
Slutpris150 SEK

253
LAKAN 2 lådor
Slutpris400 SEK

254
SPEGEL
Slutpris225 SEK

255
Karaff Holmegaard + 4 glas
Slutpris100 SEK

256
Telefon "Redmi 9AT" ,Hörlurar nya i förp.
Slutpris400 SEK

257
Bijouterier
SlutprisInga bud

258
Silversmycken
Slutpris300 SEK

259
Förgyllda bestick
Slutpris250 SEK

260
Dvd-filmer
SlutprisInga bud

261
3 knivar " Kongsberg Norway "
Slutpris1 000 SEK

262
5st fasta nycklar
Slutpris300 SEK

263
Hylla med 3 plan
Slutpris175 SEK

264
Pelarbord
SlutprisInga bud

265
ROSTFRIA KASTRULLER + KAFFEPANNOR
Slutpris600 SEK

266
PLÄTTLAGG ABSO m m
Slutpris200 SEK

267
VASER + SKÅLAR bl a Orrefors och Kosta Boda
SlutprisInga bud

268
GARDINER, LAKAN + BESTICKSFODRAL
Slutpris125 SEK

269
DIVERSE JULSAKER
SlutprisInga bud

270
KNIVAR+ DIV KURIOSA
Slutpris200 SEK

271
LP-SKIVOR 76st. BLANDAD MUSIK
Slutpris850 SEK

272
STEREODELAR. SHARP OCH JVC
Slutpris200 SEK

273
GLASFLÖTEN, VASER OCH SKÅLAR
Slutpris250 SEK

275
BARBIEDOCKA
Slutpris125 SEK

276
LASTBILAR i plast och metall
Slutpris225 SEK

277
BRÖDBURK, BRICKA + BURK
Slutpris175 SEK

278
VÄCKARUR, TRÄBIL m m
Slutpris150 SEK

279
LASTBIL Matchbox
Slutpris150 SEK

280
PLÅTBIL "Bump n`go"
Slutpris450 SEK

281
7 st PLÅTBILAR
Slutpris200 SEK

282
SCHUCOBILAR med tillbehör
Slutpris350 SEK

283
PLÅTBILAR
SlutprisInga bud

284
KOPPARFÖREMÅL
SlutprisInga bud

285
8 st PLÅTBURKAR
Slutpris125 SEK

286
4 st STAPELBARA STOLAR
Slutpris550 SEK

287
RAMAT TRYCK "Picasso"
Slutpris300 SEK

288
2 st PLÅTBURKAR
Slutpris150 SEK

289
BARBIEDOCKA 60-tal
Slutpris350 SEK

290
TERRIN "Sultan" Gustavsberg
SlutprisInga bud

291
TEKOPPAR, SMÖRASK + SOCKERSKÅL "Blå Husar"Stig Lindberg, Gustavsberg
Slutpris1 000 SEK

292
SYSKRIN
Slutpris100 SEK

293
PLÅTLEKSAK "Robot"
Slutpris150 SEK

294
GLASSERVIS grönt glas
Slutpris400 SEK