82 SOFFBORD. ART DECO

SOFFBORD. ART DECO
  • SOFFBORD. ART DECO
  • SOFFBORD. ART DECO
  • SOFFBORD. ART DECO

Tidigt 1900-tal, skiva med märken

  • Skick:Bruksslitage, märken
  • Storlek:Höjd 60cm, längd 85cm, bredd 48cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK