10 SERVISDELAR "Blå Eld" Rörstrand

SERVISDELAR "Blå Eld" Rörstrand
  • SERVISDELAR "Blå Eld" Rörstrand

3 st Tekoppar, 3 st Stora Kaffekoppar + Sockerskål

  • Skick:Bruksslitage, minrde nagg

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK