330 SUPKALK i Silver, Norrtälje 1800-tal

SUPKALK i Silver, Norrtälje 1800-tal
  • SUPKALK i Silver, Norrtälje 1800-tal

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 11 cm

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK