95 6 tallrikar "Picknick" Rörstrand

6 tallrikar "Picknick" Rörstrand
  • 6 tallrikar "Picknick" Rörstrand

D:24cm

  • Skick:Slitage, nagg på undersidan på flertalet

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK