335 3-DELAR STERLING SILVER

Lockburk med glasinsats. Total vikt alla 3-delarna utan glasinsats ca 394g, Sleven stämplad TIFFANY&CO
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:Höjd ca 5,5cm-9cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |